Situatia efectivelor de elevi pe clase/grupe anul scolar 2018-2019

Elevi

Locuri disponibile in data de 01.10.2018

Nr. Crt Clasa Numar Elevi Locuri Disponibile
1 Grupa mica 15 0
2 Grupa mijlocie 14 1
3 Grupa mare 19 11
4 Clasa Pregatitoare 27 0
5 Clasa a-I-a 21 4
6 Clasa a-II-a 25 0
7 Clasa a-III-a 22 3
8 Clasa a-IV-a 19 1
9 Clasa a-V-a 28 0
10 Clasa a-VI-a 24 4
11 Clasa a-VII-a 25 3
12 Clasa a-VII-a 18 10
13 Clasa a-IX-a M.I. 28 2
14 Clasa a-X-a M.I. 25 5
15 Clasa a-XI-a M.I. 27 3
16 Clasa a-XII-a M.I. 26 0
17 Clasa a-IX-a T 25 5
18 Clasa a-X-a T 29 1
19 Clasa a-XI-a T 25 5
20 Clasa a-XII-a T 25 0

Grădiniță: Grupa Mare – 22
Grădiniță: Grupa Mijlocie/Mică – 29
Primar: Clasa Pregătitoare – 24
Primar: Clasa I-  25
Primar: Clasa a II – a-  24
Primar: Clasa a III – a-  18
Primar: Clasa a IV – a-  26
Gimnaziu: Clasa a V – a – 26
Gimnaziu: Clasa a VI – a – 24 – Elevi audienți în curs de echivalare: 1
Gimnaziu: Clasa a VII – a – 16 – Elevi audienți în curs de echivalare: 1
Gimnaziu: Clasa a VI – a – 24
Liceal: Clasa a IX – a Teologie – 20 – Elevi audienți în curs de echivalare: 1
Liceal: Clasa a X – a Teologie – 28
Liceal: Clasa a XI – a Teologie – 27
Liceal: Clasa a XII – a Teologie – 25
Liceal: Clasa a IX – a Matematică – Informatic – 28
Liceal: Clasa a X – a Matematică – Informatică – 24 – Elevi audienți în curs de echivalare: 1
Liceal: Clasa a XI – a Matematică – Informatică – 25
Liceal: Clasa a XII – a Matematică – Informatică – 21
Liceal: Clasa a IX – a F.R. – 21
Liceal: Clasa a X – a F.R. – 30 – Elevi audienți în curs de echivalare: 1
Liceal: Clasa aXI – a F.R. – 28
Liceal: Clasa a XII – a F.R. – 25
Liceal: Clasa a XIII – a F.R. – 31
Postliceal: Anul I – 63
Postliceal: Anul II – 51
Postliceal: Anul III – 47

AN ŞCOLAR 2017 – 2018

DIRIGINTE: PROF.STRĂIN AURELIAN

  1. BAGIU P. PATRICIA – CAMELIA
  2. BUZĂRIN V.C. VICTOR – COSTINEL
  3. CERCIU M. NARCIS – EMANUEL
  4. CHITUȘ M. CORNELIA – BIANCA
  5. DAN F.D. ADELIN – LUCIAN
  6. FISTIȘ C.F. CIPRIAN – ANDREI
  7. FÜR I. BEATRICE – RUTH
  8. GÎRLEANU C. GEORGIANA-ALEXANDRA
  9. GYEBNAR V. DAVID
  10. HARIGA M.C. ROBERT-DANIEL
  11. HĂPĂIANU V. ROBERT
  12. ION M.I. ELISABETTA-BEATRICE
  13. JURA I.Ș. DAVID-DANIELE
  14. KANALAS I. CRISTOPHER-JOZSEF
  15. LUCA P.O. RICCI-MARCO
  16. MIHĂILĂ D. MARCOS-DANIEL
  17. MOHOREA F. BIANCA
  18. MÜLER R. ARNOLD
  19. NECHITA C. IONUȚ – CRISTIAN
  20. PINTILIE M. DENIS
  21. POPA I. ALEXANDRA-ELENA
  22. REȘTEA C.L. FILIP
  23. SIMILEANU P. ALEXANDRU – GEORGE
  24. SOCOL D. DANIELA – FLORENTINA
  25. STANCA M. ADRIAN-ȘTEFAN
  26. ȘANDOR S.A. ALIN- DANIEL
  27. TĂNASĂ V.I. MIHAI-ALEXANDRU
  28. TUFOI C. AMELIA – TATIANA

AN ŞCOLAR 2017 – 2018

DIRIGINTE: PROF: BĂLĂNEAN DANIELA

  1. BABUR R. SAMUEL-PAVEL
  2. BÎRÎIAC C. GABRIEL
  3. BOLOJAN C. IASMINA
  4. BOSOI C. EDUARD – CIPRIAN
  5. BUCĂTARIU V.S. ALBERT – CRISTIAN
  6. GLIGOR C. ANDREI
  7. GLIGOR C. SIMON
  8. IOSCHICI D.I. MARTA
  9. LAVER I.D. IOANA
  10. MARCIN D.F. REBECA –
  11. NAOMI
  12. MIHAI V. RAHELA
  13. MITITELU D. MELANIA – NADIA
  14. POPOVICI I.R ELENA ANDRADA
  15. SAVIUC I. DAMARIS
  16. STAN JOSUE
  17. ȘTACU I.I. MĂDĂLINA
  18. ȘUVEȚI C. ELI – VASILICA
  19. TOMEGEA LĂCRĂMIOARA
  20. TURANSCHI N. ANDREEA – MARIA
  21. ȚOFEI D. LIDIA
  22. VARADI A. ANA – MARIA

AN ŞCOLAR 2017 – 2018

DIRIGINTE: PROF.MARINCU ASPAZIA ZÎNA

  1. AL RIFAEE S.Y.A RAMZY SULEIMAN
  2. BOCIOC V.E. ANDREI VLAD
  3. BODNARIU N. LIDIA
  4. CINTEZĂ M. DENIS CĂTĂLIN
  5. CÎRTOG – NICĂRĂ C. DARIUS
  6. CULIDIUC I. CRISTIAN IONUŢ
  7. DANDUCCI A. ADRIANI
  8. DINU F. ANGELA NICOLETA
  9. DRUMOF M.L. DANIEL
  10. GAVRA D. RUTH ELFRIEDE
  11. LINŢA A. ANDREEA NICOLE
  12. MĂRESCU M.A. MIHAELA
  13. MICU I.C. RAUL EMANUEL
  14. MUREŞAN E.A. IOSUA LEVI
  15. MURGESCU I. IOAN MIHAIL RAFAEL
  16. PETREA C. DARIUS
  17. PINTILIE M. DANIEL
  18. PRODAN Ş. ELIDA DEBORA
  19. RADA C.D. ALIN CASIAN
  20. SMITEC I. ROBERT
  21. STAN M. RUBEN
  22. ŞTEFANOVICI D.A. DENIS VALENTIN
  23. TOBIAS G.F. GABRIEL FABIAN
  24. TURANSCHI N. RADU GABRIEL
  25. VASILAŞ P. ANDREI GABRIE

AN ŞCOLAR 2017-2018

PROF: PROF.VIOLETA POPESCU

  1. ABRUDAN F.S. GABRIEL
  2. AGRIJAN A. DANIEL
  3. BALOGH T. SEBASTIAN
  4. BARBU D. EMANUELA-RAHELA
  5. CÎRDEI V. DAMARIS-RALUCA
  6. FILIP V. GABRIELA
  7. FILIP M. RUNELA
  8. GILORTEANU F. SORIN-MARIUS
  9. GIUCHICI I.V. TABITA-DANIELA
  10. GORON I.M. IULIA-CLAUDIA
  11. IAKAB B.R. REBECA
  12. KISS M. IULIANA
  13. LASCOVICI V. DAVID-BENIAMIN
  14. LAVER I.D. REBECA
  15. LINGURAR O. DENISA ANDREEA
  16. NEMEŞ I. DANIEL
  17. OPREA G.A. ANDREEA ESMERALDA
  18. PANTEA T. ROMINA-RODICA
  19. PETOI C.D. EMANUELA
  20. RUSU V. RAHELA-SARA
  21. SABOU I. SARA
  22. SANDU D. SIMONA-REBECA
  23. SĂRMAŞ G. ANAMARIA
  24. SPOREA N. ANDI-NICUŞOR
  25. URSACHI R.C. IASMINA-REBECA
  26. URSEI I. CASANDRA-IONELA
  27. VĂLEANU I. DAVID
  28. ZALUSCHI R. NAOMI

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF.BUŞE GEANINA

  1. BRICIU G. DENISA
  2. BRUSTUREANU Ş. ANDREI ŞTEFAN
  3. CHIRILĂ S.D. ROXANA DENISA
  4. COTRĂU F. CĂTĂLIN
  5. DRĂGAN V.L. DIANA
  6. DUMITRESCU F. MIHNEA
  7. GIUCHICI I.V. IONATAN PETRU
  8. GRIGORAȘ D. ELISEI
  9. GROZA I. EMANUELA DAMARIS
  10. HUMINIUC P. EMANUELA DENISA
  11. IFTIMIA I. LARISA FLORENTINA
  12. JOLDEŞ D.C. IONUŢ DANIEL
  13. LUNCARIU C. RAUL MARIAN
  14. MATEŞ M.G. MARIO LEONARD
  15. MIHALACHE B.C. ALIN
  16. RAICEA C. ADRIAN VALENTIN
  17. SĂRĂCUŢ A. LAURA DENISA
  18. SÂRB M.I. ARMINA ALEXANDRA
  19. SILAGHI F. OTNIEL
  20. SIMERIA C. MARIA CRISTINA
  21. SÎRB I.M. MIRELA ANDRADA
  22. TIPTIŞ F.A. RAUL FLORIN
  23. TUFIŞ A.C. DANIELA
  24. VASILAŞ P. GEORGIANA SIMONA
  25. ZARZOUR M. OMAR

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF.ȘERBAN VIOLETA

  1. BÎRÎIAC C. NAOMI
  2. BOGDAN D. CĂLIN CASIAN
  3. BURDEŢ G. IOSIV
  4. CĂPÂLNAŞ N. CLAUDIA ALEXANDRA
  5. CEAUŞIU M. MAGDALENA
  6. CHIŞ G.V LUCA
  7. DAN D. ALEXANDRA-ROBERTA
  8. DOBRE A. NICOLE-ROXANA
  9. FűR I. ADINA-DARIA
  10. GORCEA A. CLAUDIU
  11. GRIGORAŞ D. LIGIA DOROTEA
  12. IACAB S. ALICE – TIMEEA
  13. IANOŞ V. DAVID-ENRIQUE
  14. ISZTAJKA M. GETA
  15. MICŞESCU G. VICTORIA RALUCA NAOMI
  16. MOISE D. DENIS
  17. NECHITA L. LUCIAN NARCIS
  18. NEGRU C.S. GABRIELA DAMARIS
  19. PALADE G. DENISA GABRIELA
  20. SABĂU G. MARIUS EMANOIL
  21. TABAC G.L. VALENTINA TEODORA
  22. TODERAŞ D.A OVIDIU DANIEL
  23. VĂLEANU I. RUBEN
  24. VIERIU A. MĂDĂLINA ALINA
  25. VIERIU V. TEOFILIA VIOLETA
  26. VINEREANU G. LUISA ROBERTA
  27. VOLLONCS F. FERENC ROBERT

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF.STRĂIN RAMONA

  1. AVĂDANEI G. BENIAMIN- ADRIAN
  2. BANDA D. MIHAI
  3. BARA C. I. IONUŢ ALEX
  4. BĂLAN L. D. NEEMIA DANIEL
  5. COCOŞ N. DARIUS
  6. COJOCAR G. DANIEL GHEORGHE
  7. DUMBRAVĂ I. IOAN SIMION DAN
  8. EACOMI C. SEBASTIAN CRISTIAN
  9. FRENŢ I. IULIA TIMEEA
  10. JELICS M. V. FLAVIAN ANDREI
  11. LAZI S. P. GIORGIANA SIMONA
  12. LEHACI G. EMANUELA
  13. MARTINOV S. D DEIAN EMIL
  14. MICIN L. ZORAN
  15. NECHITA V. ANDREI
  16. RUSU M.C. MĂDĂLINA FLORENTINA
  17. STEPAN F. ALINA
  18. STRÂMBU I. ANI RODICA
  19. TOPALĂ C.V RAUL
  20. ŢIF I. E LAVINIA EMANUELA
  21. VANCSA C. RALUCA ALEXANDRA

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF. DR.GRIGORAŞ LIANA-LĂCRĂMIOARA

  1. ANDRONESI I. GABRIEL
  2. BABUR R. ANCA-PAULA
  3. BALINT GIULIA REBECA
  4. BORGOVAN A. NADIA LAVINIA
  5. BULZAN F. REBECA – RAFAELA
  6. BURDEŢ G. REBECA
  7. CÂRŢU I. N. IULIA-NICOLE FLAVIA
  8. CHIŞ G. ROXANA-FLORINA
  9. CHIŞ G. DAIANA CRINA
  10. CODOBAN Ş. ANDREA
  11. CRAIA P. MELANIA PETRIȘOARA
  12. CRĂCIUN F. FLAVIUS-FLORIN
  13. CRIŞAN A. BENIAMIN – DORIN
  14. DRĂGAN R. RUBEN-BENIAMIN
  15. FARKAS A. NORBERT
  16. GRIGORAŞ D. ABEL -DORIN
  17. IAKAB B. RUBEN
  18. IORGOVAN D. MIRIANA
  19. MARCHIŞ D. ANDREI
  20. MARCU V. ANDREEA REBECA
  21. MÎRŞA D. ALEXANDRA-CRISTINA
  22. PERICI D.M. PAUL ANDREI
  23. RĂDEANU C. OTNIEL
  24. SABĂU G. E. DENISA -ANDREEA
  25. TURANSCHI N. COSMINA-ESTERA

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF. HOBAN SIMONA

  1. AUGUSTINOV M. MIHAI
  2. BOLOGHIAN M. MARINELA FLORINA
  3. BONȚIU V. MIHAELA
  4. BUGA A. ALEXANDRU
  5. CURLIUC V. DANIELA
  6. DOLOGA P. DENISA MARIANA
  7. DRAGOMIR N. IONELA-MARIȚA-TINCUȚA
  8. FECHETE S. IOAN OVIDIU
  9. FILIMON V. LUMINIȚA MARIANA
  10. GIURA M. ANA MARIA
  11. JURAVLEA T. LENUȚA
  12. LASCU C. BRIAN EMIL
  13. OROIAN N. MARIA
  14. POPA – DOINA ILEANA
  15. PURCA L.I. DENIS IOAN
  16. PURCEL I. IOAN CLAUDIU
  17. SAUCA S. ANA
  18. SÎRBU I. GHEORGHE
  19. ȘTIR I. DAVID SEBASTIAN
  20. TABĂRĂ I. CONSTANTIN – IONUȚ
  21. VUIA G. GHEORGHE DANIEL

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF. MARINCU ZÎNA

  1. ALBOTA M. DELIA FLORICA
  2. BIBAN R. FLORINA DIANA
  3. BODEA F. GABRIELA
  4. BODEA F. COSMIN
  5. BORAN P. PETRICĂ
  6. BORAN P. IOAN NELUȚU
  7. BREBENE D. CARMEN
  8. BUCHINSKI I. ANDREEA
  9. BUD V. ADRIAN VASILICA
  10. CRUCERU N. ANA ELISABETA
  11. DOROFTEI C. LILIANA
  12. FUSIAN I. COSMIN EUGEN
  13. HERBEI G. VIOREL FLORENTIN
  14. HERȚA R. RODOVICA
  15. IFTINCHI V. SEBASTIAN ALEXANDRU
  16. MANEA G.H. MARIUS DACIAN
  17. MARTIN L. MARARETA
  18. MIHĂILĂ I. MARINEL
  19. PETRUȚ V. NICOLAS VALERIU
  20. POPESCU I. MIREL
  21. PUCA M. LIVIU IOAN
  22. SABO E. DANIELA CRISTINA
  23. SOPON T. ALINA
  24. SPOREA N. NICOLETA
  25. SPOREA N. RODICA
  26. SPOREA G. ALINA
  27. STRĂIN N. ANI NICOLETA
  28. TEREU F. DENISA MARIA
  29. VASILE G. IORDANA
  30. VESA G. LIVIU

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF. STRĂIN RAMONA

  1. ANDRESI A. IOANA
  2. BALCAN P. LUMINIȚA
  3. BANIAȘ R. CLAUDIA DANIELA
  4. BĂINAȘ R. EUGENIA CARMEN
  5. BETEA I. CORINA
  6. BISTRICEANU T. EMANUEL
  7. BUD V. VIORICA DIANA
  8. DOBRESCU G. GEORGEL MARCEL
  9. DOȚA B. RADIANA IONELA
  10. GHIȚ D. EMANUELA
  11. GONTARIU D. ANA-MARIA
  12. GRĂMADĂ M. DANIELA
  13. HUSAR T. DORINA ZENI
  14. MACHEDON D. IONUȚ
  15. MOMOIȚ V. DIANA
  16. MUNTEAN S. MARIOARA
  17. OLTEANU M. TABITA
  18. PANȚIRU N. ATTILA
  19. PASCU S. VIOREL ALEXANDRU
  20. PAULESCU T. SIMONA IONELA
  21. PAULESCU T. ADRIANA ELENA
  22. POCIOIAN N. FLORIN
  23. POP T. CĂLIN TRAIAN
  24. POPESCU G. CRISTIAN
  25. STOICAN C. ELENA CRISTINA
  26. STOICAN C. GABRIELA
  27. TURANSCHI G.H. MARIA
  28. UNGUREANU G. ALINA

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF. STRĂIN AURELIAN

  1. BALCAN I. LENUȚA
  2. BARBU D. ALISA ANDREEA
  3. CHELEMEN A. ANDREI CONSTANTIN
  4. CIOBANU M. ANAMARIA
  5. COJANU C. CRISTINA
  6. CORDONEANU G. MIOARA
  7. DINU C. MIHAELA
  8. DRĂGOI P. SIMON PETRU
  9. HOBAN G. VALENTIN CONSTANTIN
  10. LUNGU I. DANIEL NICOLAE
  11. MIHALACHE C. BOGDAN
  12. POP V. DANIEL IONUȚ
  13. POP I. DOMNIȚA
  14. POPA V. ALIN
  15. RADU E. RAMONA MARIA
  16. RÂMBU V. DANIELA
  17. SAICU P. SABINA
  18. STĂNILĂ I. ANA
  19. STĂNILĂ I. DANIELA
  20. SZENUKA V. ANA
  21. TEODORESCU D. ELENA
  22. TORSAN I. DENISA ADELINE
  23. ȚURLEA J. LAVINIA
  24. ȚURLEA J. ANA
  25. VĂDUVA L. VICTORIA

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: PROF. BOAR LIGIA

  1. ANGHEL G. DANIELA ȘTEFANIA
  2. BADIU A. IOAN
  3. BĂLUȚĂ G. DUMITRU
  4. BEJAN C. SIMONA LILIANA
  5. BOBE V. GEORGE RĂZVAN
  6. BOUDA A. ANDREEA CARMEN
  7. CHIHAIA D. DUMITRIȚA
  8. COZAN N. MARIA RODOVICA
  9. DEACONEASA I. DAVID
  10. DUMITRAȘCU I. IOAN
  11. FERARU N. FILOTEIA
  12. GODJA P. IONUȚ DANIEL
  13. GOIAN A. ADRIANMILAN
  14. IANC F. LAVINIA ADRIANA
  15. KOCSOR V. ANDREEA
  16. LEONTE P. OANA
  17. MICU G. NARCISA SILVIA
  18. MUSIK B. BENIAMIN ADRIAN
  19. PAȘCA A. VASILE VINICIUS
  20. PETRESCU V. FLORIN DORU
  21. PITARU F. CLAUDIA
  22. PLEȘUVU V. GHIORGHE
  23. POPOVICI T. IOAN
  24. POPOVICI N. TIBERIU NICOLAE
  25. RAȚ D. DANIEL
  26. RĂBONȚU G. GHEORGHE NELU
  27. RECSKI C.C. CĂLIN PAUL
  28. SABO E. REMUS
  29. TIMCIUC V. TABITA FLORICA
  30. VANCIU C. ADALGIZA
  31. VANCIU P. MELANIA

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: BRÂNDA IONELA

  1. AELELNEI D. DIANA ALEXADNRA
  2. AGAFIȚEI I. TEODORA
  3. ANDREI I. DENIS NICUȘOR
  4. ANDREICA I. ADRIAN CRISTIAN
  5. AXINIE V. ALEXANDRA MĂDĂLINA
  6. BACOȘ T. ESTERA TEODORA
  7. BORLOVAN F. ILONKA ERNIKA
  8. BORUGĂ A. NICOLETA
  9. BOSANCU V. DANIEL
  10. BUIE R. BETTINA
  11. CACUCI-SIMIONAȘ G. DANIELA
  12. CĂBULEA C. MARIANA VIOLETA
  13. CĂPLESCU N. FLORENTINA LOREDANA
  14. CERBE T. LIA
  15. CICOARE I. REGHINA MARIANA
  16. CIOBAN C. CORINA
  17. DAMIAN M. CLAUDIU OCTAVIAN MIHAI
  18. DRAGOTĂ I. DANA ADRIANA
  19. FUR I. NETANIA DOROTHEA
  20. GARDIA I.C. DENIS LAURENȚIU
  21. GOANȚĂ I. IOAN LAURENȚIU
  22. GOLBAN P. DANIELA ADRIANA
  23. IANCU I. IULIA CORINA
  24. IEREMICI L. SEIA
  25. ISTODOR V. ALEXANDRU MĂDĂLIN
  26. JURJESCU D. ANDREEA LIDIA
  27. LACATOȘ L. SORIN
  28. LACATOȘ L.A RAMONA ADELINA
  29. LELE I. GABRIEL
  30. LEONTE I. DANIEL ADELIN
  31. LUNCĂ V. ANCA MARINELA
  32. MARTA I. MARIUS VALENTIN
  33. MILCIUC N. ERICA
  34. MUNTEANU – RAMONA DANIELA
  35. MUSCU A. IOANA CĂTĂLINA
  36. NAGY Z. AMALIA
  37. NISTOR A.P DENISA ADRIANA
  38. OLARU V. CRISTINA ADELINA
  39. ORBOI I. FLORIN
  40. OȘAN V. ELIZA
  41. PERESCU I. GABRIELA IULIANA
  42. PETRIK Ș. LAZSLO NOEMI
  43. POPESCU T. EMIL
  44. POPOVICI A. DANIELA LUMINIȚA
  45. PROCA M. ANA MARIA
  46. RADOSAVLIEV M. MIRIANA
  47. RADOVAN N. LAURA RAMONA
  48. ROTARIU C. SIMONA
  49. RUS M. ANAMARIA EMANUELA
  50. RUS M. DAMARIS ANDREEA
  51. SCROFAN V.R MARIA LIDIA
  52. STANCU C. CRISTIAN
  53. STANCU C. CĂTĂLIN ȘTEFAN
  54. STANCU- LUCAN P. BOGDAN
  55. ȘTEFĂNESCU I. PATRICIA GEORGIANA
  56. SUCIU I. CLAUDIA FLORENTINA
  57. SZTURZ I. CĂTĂLIN ION
  58. TOTH L. GABRIELA
  59. ȚÎRLEA S. ALINA
  60. URSEI I. ANDREEA DEBORA
  61. VINTILĂ A. CRISTINA CAMELIA
  62. VRABIE D. CRIATINA ANA
  63. ZAHARIA M. VASILE

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: TICIU NARCISA

  1. ABAZA G. DANIELA
  2. ALISTAR N. ALINA LILIANA
  3. ANDREI I. GABRIELA
  4. BÎRÎIAC C. OANA
  5. BOLOȘ A. RAMONA SEFORA
  6. BORDEA C. ADELA RAMONA
  7. BRÂNZAC C. BIANCA OLIVIA
  8. CECĂNĂU M. LUMINIȚA MARINELA
  9. CHISĂLIȚĂ G. DONNA CARINA
  10. CIOCAN T. TATIANA
  11. CIUGULEA E. MARIA
  12. CORJESCU I. ANDREEA REBECA
  13. CRĂCIUN I. ALEXANDRA IZABELA
  14. CURTHI A. ATILLA ZOLTAN
  15. DAIN I. LAVINIA RAMONA
  16. DAIN C. ALINA
  17. FILIP P.Ș IAZMIN MĂDĂLIN
  18. FLOREA I. IONELA CODRUȚA
  19. GEORGESCU M. MIHAELA
  20. GRIGORAȘ G. LIDIA VALENTINA
  21. IERCAN Ș. CAMELIA MIHAELA
  22. ILBAN V. CLAUDIA BIANCA
  23. LINCA I. IOAN
  24. MEGHELEȘ I. MARIA IULIANA
  25. MEHEȘ F. LAURA ALEXANDRA
  26. MELEN P. LARISA
  27. MIRON I. ALEXIS BIANCA
  28. MORGOVAN C. RAMONA CORNELIA
  29. MIULESCU V. ELENA GABRIELA
  30. MUNTEANU P. SIMONA COSMINA
  31. MUREȘAN E. DIANA DANIELA
  32. PALCO L. ROZALIA
  33. PĂDURARU N. ANDREEA LOREDANA
  34. RADU N. NICOLETA LOREDANA
  35. ROȘU V. LUCIANA SIMONA
  36. RUSU V. VICTORIA
  37. SĂPUNARU V. ANDREEA PAULA
  38. SCURTU-LUCAKS L. MARIAN
  39. SINATOVICI I. MARIA
  40. STANCIU G. CORNELIA FLORENTINA
  41. STANCU R. MAGDALENA SIMONA
  42. SZABO L. VERONICA
  43. ȘERBAN C. IOANA
  44. ȘOREANU I. FLORENȚA GEANINA
  45. ȘTEȚCU G. DEBORA
  46. TAMAȘ G. ALEXANDRU MIRCEA
  47. TIMIȘ A. ANDREEA MONICA
  48. TIMIȘ A. EMILIA DANIELA
  49. TRÎMBIȚESCU I. MIHAELA
  50. VĂDEAN P. LUCIA
  51. VIȚĂLARU I. ANI

AN ŞCOLAR 2017- 2018

DIRIGINTE: BORBELY ANIȘOARA

  1. ADĂSCĂLIȚEI G.H DUMITRIȚA
  2. ANGHELESCU P. DELIA
  3. BALTA N. ANDREEA ELENA
  4. BIȚOIU V. MARIA ADELINA
  5. BODOR B. MIRELA CRISTINA
  6. BRĂILĂ G. MĂRIOARA
  7. CĂLUGĂRU D. MĂRIOARA IULIANA
  8. CĂPÂLNAȘ N. FLORINA LAVINIA
  9. CHIFAN R. ADRIAN
  10. CIOBANU A. MARIANA
  11. CICURE I. IONEL
  12. CORDONESCU M. MARIANA
  13. CORJESCU I. CLAUDIA DANIELA
  14. COSORECI M. ALEXANDRA ZENOBIA
  15. DIACU M. DANIELA AMELIA
  16. DUMA I. ROMELIA
  17. DUMBRAVĂ V. V. ODETA VERONICA
  18. FLOREA D. ANA MARIA
  19. FLOREA D. IULIA LAURA FLORENTINA
  20. GĂINĂ I. SIMON DORINEL
  21. GHERGHICEANU G.H ANCA
  22. GRUIESCU I. ADELA LOREDANA DACIANA
  23. HOJDA V. MĂDĂLINA ADRIANA
  24. LICU I. DOINA
  25. MILOVAN S. EMINA
  26. MORARU A. VERA
  27. MORÂNDĂU C. ANDREEA FLORENTINA
  28. MUREȘAN E. NICOLETA VERONICA
  29. NĂSTASIE N. ANDA MARINA
  30. POP A. SANDA GABRIELA
  31. POPESCU O. LAURA
  32. POTÂRNAC A. MONICA
  33. RADU I. LILIANA ELENA
  34. ROHNEANU V. CLAUDIA MIRELA
  35. RUNCAN V. DANIEL
  36. RUS I. ROXANA CAMELIA
  37. SIMA N. ANDREEA ADRIANA
  38. SIMION G.H. RAMONA AMALIA
  39. STOTE E. EUSEBIU
  40. ȘUȘTREAN J. SLAVIȚA DANIELA
  41. TĂBULTOC M. MĂDĂLINA
  42. TEACĂ G. CRISTINA MARINA
  43. TOMCEANU I.E MIHAELA RODICA
  44. ȚĂRAN I. IONELA
  45. UNGUREANU P. RAMONA DOINA
  46. URSAN E. MONICA LUCIANA
  47. VELICI C. ANCUȚA VIORICA